Pro nás není žádná vaše událost příliš malá, velká, tradiční či netradiční. Jsme schopni pro vás zajistit catering na jakoukoliv párty, oslavu, svatbu, zahradní párty, firemní večírek, sportovní akci, konferenci či jiné společenské příležitosti a to nejenom u nás v provozovně, ale kdekoliv si přejete.

Veškeré vaše požadavky a přání budou splněny našim týmem profesionálů s letitými zkušenostmi v gastronomii, tak aby byl výsledek akce co nejlepší.

S vášní pro kreativitu a tvorbu jsme schopni zajistit kompletní akci na klíč, připravit veškeré gastronomické a kulinářské pokrmy, včetně poskytnutí inventáře (rautové stoly, venkovní sety, aj.), malé i velké párty stany, obslužný personál, gastro-nádobí, výčepní zařízení, květinovou výzdobu, profesionálního fotografa, živou hudbu, a jiné Vámi požadované doplňkové služby.

Zajišťujeme rozvoz snídaní, cofee breaků, obědů, svačinových balíčků do malých i velkých firem v Píseckém a Táborském okrese.

Přenechte nám Vaše starosti a pokud budete chtít, navrhneme vám nejlepší možná řešení pro vaší událost od A až do Z. Jídla připravujeme z kvalitních surovin do podoby české i světové kuchyně.

V případě Vašich přání a požadavků nás můžete kontaktovat na email jancerovsky@centrum.cz

Kozlovna U Františka

Nám. Františka Křižíka 1483, 390 01 Tábor

Provozní doba
Otevírací doba kuchyně každý den od 11:00 - 22:00

Pondělí - Čtvrtek 11:00 23:00
Pátek - Sobota 11:00 24:00
Neděle 11:00 22:00

Kontakty

Telefon +420 773 77 88 77
E-mail kozlovna@centrum.cz

Provozovatel

CEROGAST s.r.o.
IČO: 28140117, DIČ: CZ28140117
Žižkova třída 185/20, 397 01 Písek

Jedlo

Poctivé jídlo

Skvělá česká kuchyně s klasickými recepturami od našich předků. Založená na tradičních domácích postupech s důrazem na čerstvost surovin bez použití dochucovadel a umělých přísad. Pocit jedinečnosti dodává i naše profesionální obsluha.

Pivo

Poctivé pivo

Naši proškolení výčepní mistři milující pivo čepují vynikající velkopopovickou jedenáctku přímo z tanků, vždy s pěnou hustou jako smetana. Kozel 11 drží díky tradičním výrobním postupům a použití kvalitních českých ingrediencí ochrannou známku České pivo.

Kozel

Originální atmosféra

Majestátní socha Kozla, netradiční stoly s kovovými kopýtky nebo i takové detaily jako háčky na oblečení. Všechny tyto elementy ve spojení s materiály dřeva, kůže i kovu navozují příjemnou a nezapomenutelnou atmosféru každé Kozlovny.